Uzaicinājums Trešo valstu valstspiederīgajiem!

Uzaicinājums Trešo valstu valstspiederīgajiem!


Biedrība „Izglītības un inovāciju attīstības centrs” Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda finansēta projekta „Hallo, Latvija - 2014!” ietvaros aicina Trešo valstu valstspiederīgos un viņu ģimeņu locekļus uz bezmaksas konsultatīvajiem un informatīvajiem pasākumiem, kā arī uz individuālajām konsultācijām ar juristu, psihologu, latviešu valodas un IT speciālistiem, trešo valstu valstspiederīgo pārstāvi. Pasākumu laikā tiks apskatīti aktuāli Latvijas likumdošanas jautājumi, kā arī būs iespēja debatēt par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Bezmaksas konsultatīvie un informatīvie pasākumi plānoti jūnijā dažādās Latgales pilsētās un pagastos. Precīzs nodarbību laiks un vieta tiks saskaņots ar dalībniekiem pēc pieteikumu dalībai saņemšanas. Pasākumu dalībniekiem paredzētas kafijas pauzes un izdales materiāli. Dalībniekus uz pasākumu vietu un atpakaļ nogādās ar transportu.

Lai pieteiktos pasākumiem, aicinām zvanīt pa tālruni: 29547925 (var gan latviešu, krievu vai angļu valodās) vai arī rakstīt e-pastu info@hallolatvia.lv, vai arī aizpildīt reģistrēšanās anketu, kas pieejama mājaslapā www.hallolatvia.lv.